Iedere wijk zijn eigen Visparel!

terug naar overzicht

Woensdag, 2 maart 2022

Iedere wijk zijn eigen Visparel!

Als vereniging zitten we natuurlijk niet stil om de hengelsport te promoten en te verbeteren. Dit doen we ook in samenwerking met andere verenigingen. Nu kan ook jij als visser je steentje bijdragen! Heb jij een idee voor verbetering of een vijver welke je wilt aandragen om als visparel te dienen, lees dan eens dit artikel van Sportvisserij Nederland en laat je horen!

Klik op het plaatje hieronder voor meer informatie m.b.t het realiseren van een VISparel in jouw wijk.
Zijn er vragen? stel ze gerust ! Dat kan via ons contactformulier

Of een berichtje op 
Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies